Praca dekarzy wymaga znajomości różnych technologii, produktów i sposobów montażu dachów oraz systemów rynnowych. To zawód łączący w sobie szeroką wiedzę popartą wykształceniem i doświadczeniem ze zmysłem inżynierskim. Właśnie dla tych fachowców powstała aplikacja przygotowana przez markę Galeco – polskiego producenta systemów rynnowych. Jak wygląda i co oferuje swoim użytkownikom?

Dekarze, jak inni specjaliści w swojej dziedzinie, powinni stale rozwijać swoje umiejętności. Ważne są elastyczność, zapał do nauki i regularne uczęszczanie na szkolenia, łatwość dostosowywania się do zmieniających się trenów oraz korzystanie z nowoczesnych technologii. Jak więc przystało na rzemieślników XXI wieku, doczekali się oni dedykowanej dla nich aplikacji mobilnej. Przejrzysty interfejs sprawia, że korzystanie z programu jest bardzo intuicyjne. Program przygotowany przez markę Galeco daje dekarzom możliwość poznania specyfiki systemów rynnowych oferowanych przez producenta.

W zakładce „Pliki” zgromadzone zostały instrukcje montażu

Na podstronie „Montaż” fachowcy znajdą z kolei krótkie materiały wideo, na których krok po kroku przedstawiono sposoby instalacji orynnowania. Zbiór tych filmów powinien ułatwić i przyspieszyć prace dekarskie. Opcja „Pobierz” umożliwia zapisanie na urządzeniu udostępnionych materiałów i odtworzenie ich w dowolnym momencie, także bez dostępu do Internetu. Aplikacja będzie na bieżąco uaktualniana o systemy dostępne w ramach oferty Galeco, a ich pojawienie się w programie sygnalizować będzie system automatycznych powiadomień. Na uwagę zasługuje również opcja „Wybierz swojego Doradcę”, dzięki której dekarz zyskuje łatwy dostęp do specjalistów z ramienia Galeco, służących dodatkową pomocą.