Pandemia zmusza nas wszystkich do przesiadywania w domu, przez co przez większość wolnego czasu jedyną rozrywką dla całej rodziny może być oglądanie filmów. Jest to dobry czas na nadrobienie zaległości i zapoznanie się z popularnymi produkcjami polskimi, które wzbudzają zachwyt i nadal uznawane są za jedne z najlepszych komedii romantycznych lub dramaty. Przekonajcie się, jakie filmy możecie oglądać całą rodziną i czemu warto się z nimi zapoznać.

Seria Listy do M nie tylko na święta Bożego Narodzenia

Kultowa seria „ Listy do M” to popularna komedia romantyczna, która podbiła serca wielu Polaków. W kilku częściach przeplatają się historie ulubionych bohaterów, a także pojawiają się nowe wątki, które wciągają i wzruszają. Mimo tego, że wszystkie części odbywają się w dniu Wigilii, to film ten warto obejrzeć o każdej porze roku. Pełen miłości i scen wyjętych prosto z życia. Idealny dla całej rodziny. Spodoba się dorosłym, których niektóre sceny rozbawią do łez, a także dzieciom, które będą z ciekawością śledzić losy najmłodszych bohaterów. Dostępne są cztery części, a jedna z nich miała premierę na początku 2021 roku.

Tylko mnie kochaj – film romantyczny, który wzrusza i rozbawia

Popularny i kochany przez wiele osób film „Tylko mnie kochaj” opowiada historię mężczyzny, który w niespodziewany sposób dowiaduje się, że jest ojcem. Na progu jego mieszkania pojawia się dziewczynka z listem i środkami na przeżycie. List zaskakuje, jednak główny bohater nadal nie wierzy, że dziecko należy do niego. Losy głównych i pobocznych bohaterów przeplatają się ze sobą, a zabawne sceny mieszają się z romantycznymi i wzruszającymi rozmowami. Film doskonale sprawdzi się dla całej rodziny, ponieważ zostanie zrozumiany nawet przez najmłodszych odbiorców.

Oszukane – film, o którym przez długi czas nie zapomnisz

Film „ Oszukane” to polski dramat, na którego objerzenie warto dobrze się przygotować. Wzruszająca historia nie jest łatwa do obejrzenia i przyjęcia. Historia jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, przez co staje się jeszcze bardziej przerażająca, wzruszająca i dramatyczna. Jeśli szukacie filmu, który wami strząśnie i pokaże, jak ważne są relacje w rodzinie – szczególnie relacja mamy z córką, to jest to produkcja, która z pewnością zrobi na was wrażenie.

To jedynie kilka propozycji na wieczór filmowy z całą rodziną. Przygotujcie sobie ulubione przekąski, zajmijcie wygodne miejsca i cieszcie się czasem spędzonym w gronie najbliższych.