Kolejny wolny wieczór, brak możliwości na wyjście do restauracji, kina lub do klubu. Zastanawiacie się, co robić tylko we dwoje, by spędzić ze sobą czas w miłej i romantycznej atmosferze? Kolacja przy świecach, a po niej czas na… granie. Istnieje wiele gier dla par, które sprawią, że wasze weekendy nie będą nudne i będziecie mogli się lepiej poznać.

Rozmawiajmy związki – gra, dzięki której dowiecie się o sobie więcej

Obowiązki i sytuacja panująca na całym świecie jest dla was stresująca? Jedyne o czym rozmawiacie przez ostatnie tygodnie lub miesiące to pandemia i wydarzenia z pracy? W takim razie potrzebna jest wam gra, dzięki której zaczniecie więcej rozmawiać na poważne tematy dotyczące waszego życia prywatnego, a przede wszystkim związku. Dostępna jest gra „ Rozmawiajmy – związki” w której znajduje się kilkadziesiąt kart, na których umieszczone są pytania i zadania dla par. Taka gra może sprawić, że dowiedzie się o sobie zupełnie nowych rzeczy i łatwiej będzie wam poruszyć tematy trudne lub wstydliwe.

Intymne rozmowy – poznajcie swoją seksualność i nie wstydźcie się jej

Rozmowy o seksie i intymności nie wychodzą wam dobrze? Jedno z was chce dowiedzieć się więcej, drugie zaś nie chce ciągnąć rozmowy? Może żadne z was nie ma odwagi, by rozpocząć tematy związane z waszą seksualnością? Gra „ Intymne rozmowy” może to zmienić i sprawi, że staniecie się otwarci na siebie, a was związek na sferze seksualnej znacząco się poprawi. Wiedza na temat potrzeb, ukrytych pragnień obaw i fantazji drugiej osoby jest w związku bardzo ważna. Dzięki temu w sypialni będziecie mogli spełniać swoje oczekiwania i nigdy nie pojawi się między wami nuda.

Sekrety nocy – gra dla dwojga, która z pewnością przypadnie wam do gustu

Jeśli macie już dość nudy w łóżku warto wykorzystać gry erotyczne, dzięki którym wasze zmysły i ciała zapłoną! Dużą popularnością wśród par cieszy się gra „ Sekrety Nocy” oraz jej inne wersje. To gra dla dwojga, dzięki której seks zamienia się w dobrą zabawę i staje się pełen namiętności.

Spędźcie wolny czas nieco inaczej, niż na oglądaniu kolejnego filmu lub serialu. Zacznijcie więcej ze sobą rozmawiać, dzięki czemu wasze relacje na pewno się poprawią.