TaniaKsiazka.pl zapowiada kolejną odsłonę internetowych targów książki. Od 17 do 28 maja na miłośników literatury czekać będą spotkania live z autorami, konkursy i specjalne promocje.

Poprzednie dwie edycje TargiKsiazki.Online spotkały się z ogromnym zainteresowaniem czytelników – pierwsza przyciągnęła ich 400 tysięcy, druga osiągnęła zawrotne zasięgi blisko 2 milionów użytkowników. W sumie zorganizowano ponad 100 wirtualnych wydarzeń, w których wzięło udział kilkudziesięciu autorów i wydawców z Polski i z zagranicy.

– TargiKsiazki.Online wyróżniają się w branży nie tylko ciekawym programem, ale także ogromnym zaangażowaniem uczestników. Świadczą o tym dziesiątki tysięcy reakcji i komentarzy w mediach społecznościowych. Ta interaktywna formuła oraz fakt, że wszystko odbywa się w internecie, sprawiają, że z edycji na edycję przyciągamy coraz więcej entuzjastów czytania. Liczymy, że w trakcie trzeciej odsłony padną kolejne rekordy – mówi Łukasz Kierus, współwłaściciel TaniaKsiazka.pl.

Pełen program majowych targów poznamy już wkrótce

Warto śledzić profil TaniaKsiazka.pl na Facebooku i Instagramie oraz stronę księgarni. Organizatorzy już teraz zdradzają, że z pewnością nie zabraknie gorących nazwisk, ciekawych premier i wydarzeń z popularnymi influencerami. Miłośniczki romansów i erotyków tradycyjnie mogą liczyć także na wirtualny Zlot Fanek Niegrzecznych Książek, na którym zagoszczą najlepsze polskie i zagraniczne pisarki. Panelom dyskusyjnym oraz spotkaniom autorskim towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i atrakcyjne promocje.