Szukacie nowych produkcji, które pozwolą wam dobrze się bawić we własnym domu? Wszystkie zaległe filmy zostały już obejrzane i nie macie pomysłu na to, co możecie oglądać w kolejny wolny wieczór, który ze względu na obostrzenia trzeba spędzić w domu? W takim razie koniecznie zapoznajcie się z naszymi propozycjami. Oto trzy seriale, które w czasie pandemii stały się jeszcze bardziej popularne, niż przed nią.

Przyjaciele – kultowy serial dla każdego

Jeśli jeszcze nie znacie tego serialu, to koniecznie nadróbcie zaległości. Prawdopodobnie obejrzenie wszystkich sezonów i odcinków zajmie wam kilka tygodni, jednak naprawdę warto. Sezonów jest dziesięć, a kiedy skończy się ostatni odcinek i tak będziecie czuć niedosyt. Jak sama nazwa serialu ukazuje, jego historia skupia się na przygodach sześciorga osób, które przyjaźnią się od lat i są dla siebie bliscy bardziej, niż rodzina. Wzruszający i pełne zabawnych scen serial, który pokochacie od pierwszego odcinka. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że po prostu nigdy się nie nudzi. Po obejrzeniu wszystkich sezonów z pewnością nie raz będziecie chcieli wrócić do tej historii.

Brooklyn 9-9 – zabawny i relaksujący serial

Lubicie seriale kryminalne, a jednocześnie kochacie komedie? W takim razie strzałem w dziesiątkę okaże się serial Brooklyn 9-9, który przepełniony jest zabawnymi scenami. Bohaterowie dobrze bawią się w swojej pracy, a jednocześnie szukają niebezpiecznych przestępców. Takie połączenie spodoba się zarówno starszym, jak i młodszym osobom. Siedem sezonów zleci bardzo szybko, a kiedy skończy się ostatni odcinek nie będziecie w stanie uwierzyć, że historie bohaterów zakończyły się tak szybko.

Dom z papieru – poczuj się jak jeden z bohaterów

Jedne z najpopularniejszych seriali na całym świecie. Produkcja „Dom z papieru” na samym początku nie cieszyła się dużą popularnością. Jednak z czasem stała się absolutnym hitem, który zna już niemal każdy na świecie. Wciągająca, przejmująca i zaskakująca historia, która miała być doskonałym planem. I taka też jest – wszystkie sezony sprawiają, że nie można się oderwać od ekranu. Jeśli macie trochę wolnego z pewnością obejrzycie wszystkie sezony za jednym razem.

To jedynie najpopularniejsze seriale, które odpowiednie są dla powyżej szesnastego roku życia. Istnieje jednak wiele innych produkcji, które warto obejrzeć.