Lubisz czytać książki, a w Twoim związku pojawia się coraz więcej problemów i nieporozumień. Nie jesteś w stanie dogadać się z partnerem, a sprzeczki pojawiają się niemal każdego dnia? W takim razie połącz swoją pasję z troską o Twój związek i sięgnij po poradniki dla par. Dzięki nim zyskasz wiedzę na temat tego, jak żyć w związku, a także czego kobiety i mężczyźni potrzebują w życiu z partnerami.

Zanim powiesz: Żegnaj. Jak odbudować związek? Peter M. Kalellis

Wydaje wam się, że to już koniec? Trudna komunikacja i częste kłótnie sprawiają, że nie możecie się dogadać i coraz częściej myślicie o rozstaniu? Jeśli tak to koniecznie dajcie sobie jeszcze jedną szansę. Książka : zanim powiesz: żegnaj. Jak odbudować związek” to powieść, w której znajdują się przykładowe historie, które odwiedziły gabinet autora, a także jego osobiste przeżycia. Dzięki niej możecie przekonać się, jakie są wasze szansę na poprawienie sytuacji. Związku kochających się ludzi, szczególnie takiego, który trwał kilka lat nie powinno przerywać się tylko ze względu na pojawiającą się przeszkodę. Jest szansą na poprawę i warto to wykorzystać.

5 języków miłości Gary Chapman

Problemy z komunikacją w związku są bardzo często przyczyną nieporozumień między partnerami. Warto o tym pamiętać i starać się to jakość zmienić. Szczera, częsta rozmowa to podstawa. Rozmowy w związku powinny się opierać nie tylko na tym, jak minął dzień w pracy lub co będzie na obiad. To również poważne tematy, które należy obgadać, by związek mógł iść dalej i rozwijać się w prawidłowym tempie. Jeśli między wami od dłuższego czasu pojawia się problem z komunikacją, to książka „5 języków miłości” z pewnością pomoże wam znaleźć wspólny język.

Miłość i szacunek. O tym, czego w związku potrzeba jemu, a czego – jej Emerson Eggerichs

Życie w związku to nie tylko dwoje zakochanych w sobie osób. Często pojawiają się również dzieci, przez co życie w rodzinie staje się bardziej skomplikowane, wymagające, a czasem nawet wyczerpujące. Jak żyć w związku razem z dziećmi? O tym dowiecie się z książki „ Miłość i szacunek. O tym, czego w związku potrzeba jemu, a czego jej”

Wszystkie wyżej wymienione tytuły są dostępne w księgarniach internetowych, więc można kupić je bez wychodzenia z domu. Dzięki nim dowiedzie się nowych rzeczy na temat życia w parze, a także dziećmi.