Czy wraz z nadejściem nowego roku zrobiłaś listę beauty-postanowień? Wszyscy dobrze wiemy, że czasem bywa ciężko z ich realizacją. Ale w tym roku, czas na zmiany! Zacznij od teraz – niech styczeń będzie miesiącem prawdziwej realizacji swoich postanowień! Jakie zabiegi wybrać? Jak najskuteczniej zrealizować swoje cele? Podpowiadamy! Xlase Plus to odpowiedź na wiele twoich urodowych planów i prawdziwe urządzenie do zadań specjalnych!

Xlase Plus to jedno z topowych urządzeń marki Biotec, wykorzystujących najskuteczniejsze technologie laserowe, które można skonfigurować do indywidualnych potrzeb. Zobacz, ile swoich postanowień możesz z realizować za jego pomocą.

Postanowienie 1: depilacja laserowa

Myślisz, że jest za wcześnie, aby zacząć zabiegi depilacji laserowej, wszak do lata jeszcze długa droga? Nic bardziej mylnego! Dla pełnego rezultatu potrzebujemy kilku sesji zabiegowych, które są zaplanowane w konkretnych odstępach czasowych. Dzięki temu możesz usnąć wszystkie niechciane włoski.  Xlase Plus pozwala na korzystanie z aż 6 różnych głowic, wśród nich znajduje się właśnie głowica emitująca laserowe promieniowanie diodowe wyspecjalizowana w usuwaniu owłosienia. Dzięki zawartej w urządzeniu technologii Motion Speed czas zabiegu jest krótszy, zwiększa się jego efektywność, a sama procedura staje się niebolesna. Głowica Alexdual do zadań specjalnych daje możliwość usuwania uporczywych włosków zarówno o wyjątkowo jasnym wybarwieniu, jak i przy ciemniejszych fototypach.

Postanowienie 2: usunięcie tatuażu

Pamiątka w postaci niechcianego tatuażu? Niestety takie zmiany na ciele często po latach okazują się być nietrafionym pomysłem. Jeśli odkładałaś usunięcie tatuażu na później, w tym roku w końcu się go pozbądź! Możesz to zrobić dzięki Xlase Plus, a dokładniej głowicy – Laser Q-SWITCHED. Zaawansowana technologicznie głowica emituje w głąb skóry nanosekundowe impulsy światła absorbowane przez barwnik tatuażu (a także makijażu permanentnego!). Wysoka energia powoduje rozdrobnienie pigmentu, a wówczas z jego usunięciem radzi sobie układ immunologiczny. To doskonała metoda, która sprawi, że z czasem pożegnasz swój niechciany tatuaż!

Postanowienie 3: uporanie się z trądzikiem

Od lat borykasz się z trądzikiem? Cierpi przez to twoje życie towarzyskie i samoocena? Czas skutecznie pozbyć się trądziku! Dzięki głowicy CPL uporasz się z wszelkimi niedoskonałościami na skórze. Wykorzystuje ona lampę ksenonową, która produkuje szeroki zakres światła od 400 do 1200 nm – konkretne parametry i długość fali dobierane są wedle ustalonego programu leczenia i problemu skórnego. I chociaż trądzik to niezwykle skomplikowana przypadłość, to jego efektywne leczenie jest możliwe!

Postanowienie 4: młodsza skóra

Z roku na rok coraz bardziej odczuwasz upływający czas „na własnej skórze”? Chciałabyś cofnąć czas pozbyć się skutków starzenia i fotostarzenia się skóry w postaci zmarszczek czy przebarwień? Blizny, blizny potrądzikowe czy rozstępy to pamiątki, które nie przywołują pozytywnych wspomnień? To idealny moment by się ich pozbyć! Dzięki odmładzającej głowicy Er:Yag, wyrównasz strukturę oraz koloryt swojej skóry i zniwelujesz niedoskonałości. Wiązka laserowa emitowana przez głowicę pobudza skórę do odbudowy, regeneracji oraz produkcji kolagenu, który odpowiada za młody wygląd skóry. Postaw na najbardziej intensywne odmłodzenie laserowe urządzeniem Xlase Plus i rozpocznij nowy rok odmieniona!

Wszystkie się od siebie różnimy i mamy różne potrzeby – na szczęście na większość z nich jest jedno rozwiązanie, które możesz znaleźć w swoim gabinecie kosmetycznym!