Teraz nastawmy się raczej na romantyczny wieczór we dwoje, niespieszne celebrowanie, czułe słówka, blask świec i seksowny saksofon w tle. Marka Krosno Glass na Walentynki 2021 przygotowała niespodziankę, która sprawi, że intymne chwile w zaciszu domowym będą miały właściwą oprawę.

Miłość wyznaje się na różne sposoby. Spojrzeniem, gestem, szeptem lub serenadą wyśpiewaną pod oknem. Można ukochanej osobie wręczyć również bukiet róż lub czekoladki. Polska marka Krosno Glass przewidziała jednak upominek dużo oryginalniejszy, który przypominać będzie o gorącym uczuciu i cudownym walentynkowym wieczorze przez cały rok. By wyznawać miłość nie tylko werbalnie i nie jedynie 14. lutego.

W imię miłości

W ramach kolekcji DECO, Krosno Glass przygotowało okolicznościowe wzory walentynkowe. A jak Walentynki, to oczywiście wszechobecny motyw serca! Kolorystyka? Wiadomo – róż, złoto oraz srebro. To co dziewczęta lubią najbardziej. W ofercie polskiego producenta szkła znajdziemy dwa nowe miłosne wzory. Harmonijnie zwężające się ku górze szklanki z nieskazitelnego, najwyższej jakości szkła mają dość dużą pojemności 500 mililitrów i noszą nazwy zapowiadające walentynkowe obchody: Just Love i Serce. Model Just Love to połączenie zabawnej, jakby pisanej odręcznie typografii z motywem serca w złocie i różu. Wokół napisu niczym konfetti wirują dodające wdzięku kropeczki. Natomiast szklankę Serce zdobią złote i srebrne serduszka, które układają się w większe wzory. Motywy ozdobne szklanek wykonane zostały z bezpiecznych dla środowiska i użytkownika farb organicznych. Wzornictwo dwóch modeli zostało pomyślane tak, by z powodzeniem stanowić uroczy upominek dla niej i dla niego.

Wieczna miłość

Walentynkowe propozycje od Krosno Glass to może być początek naszej kolekcji szklanek. Miłosne wyznania na szkle możemy powtarzać przy każdej kolejnej okazji: na dzień kobiet, imieniny, urodziny, rocznicę ślubu. Albo też bez szczególnej okazji. Wtedy, gdy chcemy po prostu ukochanej osobie powiedzieć „Dobrze, że jesteś, kocham cię” i w pięknym naczyniu podać jej do łóżka świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy lub podczas letniego wieczoru na tarasie przynieść szklaneczkę białego wina z lodem lub hiszpańskiej sangrii.