Wyprzedaże rozpoczęły się 1 lutego 2021 r.,po otwarciu pełnej oferty sklepów i punktów usługowych w Centrum Handlowym Osowa. Atrakcyjne ceny i rabaty czekają głównie w sklepach odzieżowych i obuwniczych, które dla swoich klientów przygotowały wyjątkową ofertę.

Nie ma na co czekać

Ten tydzień zapowiada się dla klientów CH Osowa bardzo ciekawie – dzięki wyprzedażom będzie można uzupełnić lub odświeżyć garderobę w dobrej cenie. W tym czasie sklepy na terenie CH Osowa przygotowały kuszące oferty promocyjne – to okazja do nabycia wymarzonych produktów i skorzystania z licznych ofert specjalnych.

Atrakcje cenowe przygotowane zarówno dla pań, panów i najmłodszych, dotyczą całej gamy produktów. Promocje obejmują takie marki odzieżowe jak Monnari, H&M, Bytom, Szachownica i Pepco oraz sklepy wyposażeniem wnętrz, a także sklepy z RTV i AGD, elektroniką, sportowe oraz jubilerzy, perfumerie oraz wyspy handlowe.

Bezpieczne zakupy

Na terenie galerii nadal obowiązują zasady bezpieczeństwa. Na terenie obiektu należy zasłaniać nos i usta np. maseczką, a także regularnie dezynfekować ręce podczas zakupów. Konieczne będzie także zachowanie dystansu społecznego – dzięki temu klienci, pracownicy sklepów i obsługa CH Osowa mogą czuć się bezpiecznie. Zniesione zostały obowiązujące do tej pory godziny dla seniora.

W czasie zakupów klienci póki co nie skorzystają ze strefy gastronomicznej, w której stoliki i krzesła wyłączone są z użytku. Dania z McDonald’s, Zen Thai czy słodkości z Cukierni Sowa można zamawiać na wynos.

Poniżej lista wybranych ofert wyprzedażowych:

1) HEBE – do 60% na zapachy – 60% – makijaż

2) MONNARI – wszystko przy zakupie dwóch szt. do 70%, wysprzedaż

3) CCC – promocja do 50%

4) RTV-AGD – akcja rabatowa na wszystkie towary

5) SZACHOWNICA – wysprzedaż do 70%

6) GO-SPORT – wysprzedaż do 70%

7) H&M – wysprzedaż do 70%

8) PEPCO – wysprzedaż do 50%

9) BYTOM – wysprzedaż do 70% dodatkowe 30% na kolejne produkty

10) ARYTON – wysprzedaż do 60%

11) 5-10-15 – wysprzedaż do 70%

12) APART – promocja i wysprzedaże

13) Lee-Wrangler – promocja i wysprzedaże do 50%