Ampułki do dermapen to produkty dla profesjonalistów, które mają bogaty skład. Znaleźć tam można zarówno kwas hialuronowy, substancje aktywne oraz witaminy z grupy B. Gdzie właściwie można je zastosować?

Ampułki do dermapen – gdzie i po co się je stosuje?

Ampułki do dermapen stosuje się jedynie w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Dzięki temu pacjenci mogą z rąk doświadczonych ekspertów z dziedziny kosmetologii poprawić wygląd swojej skóry twarzy.

Tak jak krem znieczulający z lidokainą, tak i ampułki do dermapen działają szybko i skutecznie. Stosuje się je głównie podczas wykonywania mezoterapii igłowej. Jest to zabieg, który wykonuje się zazwyczaj na skórze twarzy i polega na nakłuwaniu jej małymi igłami.

Jednocześnie zastosowanie ampułek sprawia, że kwas przechodzi pod skórę i dogłębnie ją nawilża. Sprawia również, że mięśnie stają się naprężone oraz trudno jest wykonać kolejne zgięcie, w postaci nowej zmarszczki na twarzy. Zabieg ten regeneruje skórę.

Ampułki do dermapen – gdzie je kupić?

Takie ampułki sprzedawane są w sklepach internetowych, jednak są to produkty, które mogą zakupić wyłącznie profesjonaliści. Zakup ich przez osoby bez jakiejkolwiek wiedzy na temat medycyny i niezbędnych upoważnień, może skończyć się problemami z prawem.

Warto jednak zaznaczyć, że takie ampułki są również dostępne dla profesjonalistów jako uzupełnienie zapasów. Nie muszą oni wtedy odwiedzać profesjonalnych hurtowni, które są zlokalizowane daleko od ich miejsca pracy.

Ampułki kupowane przez Internet są odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem, co sprawia, że zamawiający profesjonalista nie musi martwić się o ich stan podczas wysyłki. To ważne, aby można było mieć pewność, że są one odpowiednio przygotowane do transportu.

Ampułki do dermapen stosuje się podczas mezoterapii igłowej. Jest to zabieg, który wykonuje się wyłącznie przez profesjonalistów w gabinetach medycyny estetycznej.