Niezależnie od tego, jaki masz typ sylwetki i na jaką okazję poszukujesz sukienki, bez problemu dobierzesz fason, który podkreśli Twoją figurę i sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się lepiej. Znajomość najpopularniejszych krojów sukienek pomoże Ci znaleźć idealny strój na każdą letnią imprezę.

Sukienki o linii A, empire i shift – charakterystyka

Jeśli chodzi o sukienki w Warszawie i ich najbardziej pożądane kroje, istnieje kilka takich, które są najpopularniejsze i odpowiednie dla wszystkich typów sylwetki. Ich znajomość pomoże Ci znaleźć idealny strój na każdą letnią imprezę. Najpopularniejsze kroje sukienek dla wszystkich typów sylwetki to linia A, empire i shift. Sukienki o linii A są dopasowane w talii i stopniowo rozszerzają się do dołu. Ten krój jest bardzo korzystny dla wszystkich typów sylwetki, ponieważ podkreśla kibić i ukrywa wszelkie problematyczne miejsca. Sukienki empire są dopasowane w biuście i luźno opadają ku dołowi. Ten fason jest bardzo korzystny dla drobnej sylwetki i świetnie nadaje się na letnie imprezy. Sukienki typu shift są proste, zatem nie podkreślają talii. Są idealne w przypadku kobiet o dość atletycznej sylwetce, dając wrażenie harmonijnej linii ciała.

Jakie kroje sukien oraz jakie dodatki ślubne będą modne w tym sezonie?

Na bardziej formalne okazje popularne są sukienki w kształcie syreny, a także eleganckie dodatki ślubne w Warszawie. Suknie syreny są dopasowane na  wysokości gorsetu i w biodrach, a następnie mocno rozszerzają się od kolan ku dołowi. Ten krój jest bardzo korzystny dla figur typu klepsydra, ponieważ podkreśla kobiece kształty.  Wreszcie, dla najbardziej odważnych, stworzono sukienki typu off-the-shoulder, asymetryczne i halter. Sukienki typu off-the-shoulder są dopasowane do ciała, a następnie luźno opadają od ramion ku dołowi. Fason ten jest idealny dla osób o bardziej atletycznym typie sylwetki, ponieważ zwraca uwagę na ramiona, a nie na talię. Sukienki asymetryczne są dopasowane do ciała i opadają w nierównej linii od biustu do dołu. Ten styl jest świetny dla osób o drobnej sylwetce, ponieważ tworzy iluzję krągłości. Sukienki halter są dopasowane do ciała i luźno opadają od szyi ku dołowi. Ten typ jest świetny dla osób o figurze klepsydry, ponieważ podkreśla krągłości.