Różaniec to piękna modlitwa, którą z wiarą każdego dnia odmawiają miliony ludzi na całym świecie. Warto wiedzieć o tym, że Matka Boża ukazując się błogosławionemu Alanowi Rupe przekazała mu 15 obietnic dla wszystkich tych osób, które będą pobożnie odmawiać modlitwę różańcową. Do odmawiania różańca podczas swojego ziemskiego życia zachęcało także wielu świętych oraz papieży. Dlaczego zatem warto odmawiać różaniec? Gdzie możemy kupić swój osobisty różaniec, na którym będziemy modlić się do Boga za wstawiennictwem Maryi?

Różaniec – modlitwa, którą warto znać

Różaniec to modlitwa, która ma niesłychanie potężną moc. Jest ona w stanie odciągnąć ludzkie serca od umiłowania marności świata i sprawić by podążały one do rzeczy wiecznych. Należy podkreślić, że to właśnie różaniec uznawany jest za jedną z najlepszych duchowych broni, która ochroni nas przed szatanem. Pamiętajmy o tym, że Maryja obiecała osobom pobożnie odmawiającym różaniec swoją specjalną obronę oraz wyjątkowe łaski.

Warto również zaznaczyć, że w wielu znanych objawieniach maryjnych Matka Boża prosiła o codzienne odmawianie różańca między innymi w intencji pokoju na świecie. Dobrze jest, więc jest mieć na uwadze prośby swojej Niebieskiej Matki. Każdy wierzący katolik powinien, zatem zatroszczyć się o to, by w jego domu znajdował się różaniec, na którym będzie mógł odmawiać tę wspaniałą modlitwę. Obecnie coraz więcej osób decyduje się także na noszenie różańca na ręku. Na rynku dostępne są, bowiem specjalne różańce w formie bransoletek. Dzięki takiej bransoletce różaniec możemy odmawiać w dowolnym czasie i miejscu. Ponadto należy dodać, że jest ona swego rodzaju świadectwem naszej wiary. Nosząc taką biżuterię ukazujemy innym ludziom, że jesteśmy osobami wierzącymi, a różaniec jest dla nas bardzo ważną modlitwą. Taka postawa możemy zachęcić innych do modlitwy różańcowej.

Warto przy tym zaznaczyć, że jedną z obietnic Maryi danych błogosławionemu Alanowi Rupe jest obietnica wspomagania w potrzebach wszystkich tych osób, które przyczyniają się do rozpowszechniania modlitwy różańcowej. Różaniec pomaga przemieniać dusze. Dobrze jest, więc go odmawiać, ponieważ modlitwa ta naprawdę może odmienić nasze życie. Gdzie, zatem możemy kupić różaniec dla siebie i swoich bliskich?

rozaniec

Różańce z oferty firmy Sumus

Wiele pięknie wykonanych różańców odnajdziemy w ofercie sklepu internetowego Sumus. Dostępne są tu zarówno różańce tradycyjne, jak i te w formie bransoletek na rękę. W sklepie tym kupimy miedzy innymi męski różaniec na rękę z lawy wulkanicznej, kolorowy różaniec na rękę dla dziecka wykonany ręcznie z kamieni naturalnych czy też różaniec w formie delikatnej bransoletki z różowych jaspisów, który idealnie sprawdzi się w przypadku kobiet.

Ponadto warto podkreślić, że sklep Sumus oferuje nam również wyjątkowe różańce Wojowników Maryi. Są to przedmioty ręcznie wykonane przez członków tej wspólnoty, co warte uwagi do każdego takiego różańca dołączony jest medalik Niepokalanego Poczęcia, czyli tak zwany Cudowny medalik.