Jeśli chcesz kupić samochód w Kraju Kwitnącej Wiśni, to prawdopodobnie już zacząłeś szukać odpowiedniego importera aut z Japonii. Ponieważ jednak w grę wchodzi niemała suma pieniędzy, zapewne chciałbyś mieć pewność, że trafisz na firmę godną zaufania. Dowiedz się więc, czym dobry importer aut z Japonii wyróżnia się na tle innych. Sprawdź, co ma do zaoferowania.

Kupno samochodu z Japonii – zasady

Samochody sprowadzane z Japonii cieszą się bardzo dobrą opinią. Zazwyczaj są w świetnym stanie technicznym i mają mały przebieg. Ponieważ jednak dostęp do japońskich aukcji samochodowych mają jedynie firmy zarejestrowane w tym kraju, chcąc kupić samochód, trzeba poszukać pośrednika. Jego zadaniem będzie znalezienie na aukcji samochodu spełniającego oczekiwania klienta i wylicytowanie go po jak najkorzystniejszej cenie. Warto jednak podkreślić, że dobry importer aut z Japonii ma do zaoferowania znacznie więcej.

Dobry importer aut z Japonii

Kupowanie samochodu na odległość zawsze jest obarczone ryzykiem, że zostanie się wprowadzonym w błąd przez nieuczciwego sprzedawcę. Jedynym sposobem na zweryfikowanie podanych przez niego informacji jest osobiste poddanie auta testom. I właśnie to zrobi dla ciebie dobry importer aut z Japonii. Jego usługi obejmą:

  • znalezienie samochodu spełniającego twoje oczekiwania – zobaczysz przetłumaczoną kartę aukcyjną i zdjęcia auta;
  • sprawdzenie stanu pojazdu przez rzeczoznawcę;
  • zakup auta;
  • załatwienie niezbędnych dokumentów;
  • transport auta z Japonii;
  • pośrednictwo we wszelkich formalnościach.

Współpracując z firmą, która zapewni ci wsparcie na wszystkich etapach, możesz być pewien, że dostaniesz sprawdzony samochód i bezproblemowo przebrniesz przez wszystkie formalności.

Nowe lub używane auta z Japonii

Dobry importer aut z Japonii będzie w stanie sprowadzić dla Ciebie auto nowe i używane. W obu przypadkach dołoży równych starań, by transakcja przebiegła możliwie szybko i bezproblemowo. Zadba też o bezpieczny transport samochodu z Japonii do Polski. Na przykład firma Tokio Cars dysponuje placem przeładunkowy w New Jersey, dzięki czemu jest w stanie kontrolować realizację zamówienia na wszystkich etapach. O wiarygodności importera najlepiej świadczą pozytywne opinie jego klientów. Postaraj się je poznać, zanim zdecydujesz się na współpracę.