Bardzo dużo firm, które posiadają własną flotę samochodową, decyduje się na kupno myjni TIR. To bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala na łatwe, automatyczne, komfortowe mycie pojazdów na własnym terenie, generowanie dużej ilości oszczędności, także oszczędności czasu. Dobrej jakości myjnia TIR powinna być automatyczna, wyposażona w nowoczesne urządzenia sterujące, zamknięty obieg wody, jak również funkcję jej uzdatniania. Warto kupować w firmach, które mają doświadczenie i proponują kompleksową ofertę.

Zarządzanie własną flotą samochodową nie jest łatwe. Musimy brać pod uwagę wiele czynników, które wpłyną na jej codzienne funkcjonowanie. Stan techniczny to jedna strona medalu, druga to zapewnienie estetyki pojazdów. Jest to niezwykle ważne, gdyż w obecnych czasach to właśnie samochody są coraz częściej wizytówką firmy i powierzchnią reklamową.

Jeżeli nasza flota samochodowa składa się na przykład z kilkunastu pojazdów ciężarowych, korzystanie z usług zewnętrznej firmy zajmującej się myciem, jest całkowicie pozbawione sensu. Zdecydowanie optymalnym rozwiązaniem jest zakup myjni TIR. Myjnie TIR to specjalnie przygotowana konstrukcja, która umożliwia kompleksowe i szybkie mycie pojazdów ciężarowych.

Zobacz także:  https://myway.com.pl/jakie-zalet-maja-myjnie-bezdotykowe/

Jak powinna wyglądać profesjonalna myjnia TIR?


W pełni profesjonalna, bardzo dobrze wykonana myjnia TIR przede wszystkim powinna być dopasowana do wielkości terenu, na którym będzie stała, a także do potrzeb klienta, który będzie ją użytkował. Powinna być wykonana z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak również na intensywne użytkowanie. Dzięki myjni powinniśmy mieć możliwość obsługiwania nie tylko pojazdów ciężarowych, ale również innych pojazdów specjalistycznych, które wchodzą w skład floty firmowej. Myjnia Tir Powinna również:

– posiadać zamknięty obieg wody oraz funkcję uzdatniania jej,
– być łatwa w użytkowaniu i obsłudze,
– być wyposażona w odpowiedniej jakości  urządzenia do mycia i urządzenia sterujące,
– być ekologiczna,
– być energooszczędna,
– być zbudowana tak, aby ułatwiać wymianę części oraz ewentualnych serwis.

Dużym plusem jest również posiadanie maksymalnie krótkiego trybu mycia, przy zachowaniu maksymalnej skuteczności. Myjnie TIR można kupić w firmie https://www.sultof.pl/. Warto współpracować z doświadczonymi firmami, gdyż dostarczają one kompleksowe i dobrze wyposażone myjnie. To automatycznie przełoży się na komfort czyszczenia aut.